BİZ KİMİZ

ES REKLAM

Açık Hava Reklamcılığı

Reklam ihtiyaçlarınıza çözüm olmak için kurulan ESREKLAM en uygun bütçe ile beklentilerin üstünde hizmet üretmek amacındadır.

Bir işi öğrenmenin ve en iyi yapmanın en etkili yolunun onu yaparak yaşayarak öğrenmek olduğunu benimseyen ESREKLAM sürekli iyileştirme ve geliştirmeye dayalı üretim anlayışını benimsemiştir.

İlk tercih olmak için; değişim ve gelişim vizyonunu esas alan firmamız sektörde yapılan tüm işleri takip ederek de özgün olunabileceğini kanıtlamaktadır.

Merak etmeyi, sormayı, çizmeyi, yaratıcı olmayı seven ESREKLAM yeteneklerini en iyi şekilde müşterileri için kullanarak uzun süreli ilişkilerle sektörde emin adımlarla ilerlemek amacındadır.

Önce kendimize, sonra müşterilerimize verdiğimiz bir söz var. Kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden, en iyi fiyatları ve işi tam zamanında hem markalarla, hem de ajanslarla buluşturmak.

20 yılı aşkın süredir sürdürdüğümüz işimizde en büyük ve tek güvencemiz, yine işimiz oldu. ES Reklam olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar, ilk gün olduğu gibi aynı disiplinle, aynı heyecanla ve aynı enerjiyle müşterilerimize güven, kaliteli hizmet, ustalık ve satış sonrasında da devam eden sınırsız hizmeti sunduk.

Dilediğiniz yerde, keşiften montaja, hatta satış sonrasında da ihtiyacınız olduğu her an devam eden hizmet anlayışımızla, memnuniyetinizi hep daha üst seviyeye taşımak için çalışıyoruz ve siz değerli müşterilerimizin marka imajını desteklerken güven duygusunu hissettirmenin gururunu yaşıyoruz.

Bizimle çalışanlar iyi bilirler ki, ne olursa olsun, vaat edilen gün işiniz hazır olur.

Söz verdiğimiz gibi…

Misyonumuz
  • Kurumsal bir kimlikle, en iyi alt yapı, en iyi kadro ve çağdaş teknolojiyi kullanarak, tecrübeli ve güler yüzlü bir ekiple, müşteri memnuniyetini baz alan saygılı hizmet vermektir.
Vizyonumuz
  • Açıkhava Reklamcılığı’nda ilk akla gelen, güvenilir, kaliteli ve ekonomik reklam hizmeti vermektir. Hedef kitlenize en güvenilir yoldan ulaşmanızı sağlamak ve geri dönüşüm almanızı gerçekleştirmek.